AKCE - ACTION


AKCE USKUTEČNĚNÉ

doksy 2015 153.) dřevo podzimní část 9. - 13.9.2015 Doksy - CZ
nová bystřice 2015 152.) dřevo 27.7. - 1.8.2015 Nová Bystřice - CZ nová bystřice 2015
151.) dřevo 14. - 19.7.2015 Olšina + České Budějovice - CZ české budějovice 2015
150.) dřevo jarní část 29. - 31.5.2015 Doksy - CZ
149.) písek 12. - 14.5.2015 Písek - CZ písek 2015
usedom 2015 148.) písek 23.3. - 3.4.2015 Usedom
147.) písek 10. - 20.3.2015 Rugen - D rugen 2015
harfa 2015 146.) led 7. - 8.2.2015 Harfa Praha - CZ
145.) led 30.1. - 1.2.2015 Hrebienok Tatry - SK hrebienok 2015
zwolle 2014 144.) led 24.11. - 4.12.2014 Zwolle - NL
143.) písek 4. - 9.11.2014 Brno - CZ brno 2014
chvalovská tvrz 2014 142.) led 14.9.2014 Chvalovská tvrz - CZ
141.) dřevo 4. - 7.9.2014 Doksy - CZ doksy 2014
nová bystřice 2014 140.) dřevo 21. - 30.8.2014 Nová Bystřice - CZ
139.) písek 19.6. - 10.7.2014 Nitra - SK nitra 2014
havířov 2014 138.) dřevo 26. - 30.5.2014 Havířov - CZ
137.) dřevo 15. - 18.5.2014 Rejdice - CZ rejdice 2014
brighton 2014 136.) písek 17.5. - 25.5.2014 Brighton - UK
135.) písek 8.5. - 15.5.2014 Usedom - D usedom 2014
rugen 2014 134.)písek 25.4. - 5.5.2014 Rugen - D
133.) led 8.2.2014 Harfa Praha - CZ
zwolle 2013 132.)led 22.11.-3.12.2013 Zwolle - NL
131.) dřevo 4. - 7.9.2013 Doksy doksy 2013
poprad 2013 130.)písek 17.6. - 30.6.2013 Aqua City Poprad - SK
129.) 6.6. - 16.6.2013 písek Gyor - H gyor 2013
cerna v posumavi 2013 128.)kámen 27.5. - 2.6.2013 Lipno Černá v Pošumaví - CZ
127.) 22.5. - 25.5.2013 dřevo Dlaskův statek - Turnov turnov 2013
126.) písek 5. - 19.4.2013 Rugen - D rugen 2013
zwolle 2012 125.)led 23.11. - 8.12.2012 Zwolle - NL
124.) dřevo 5.-8.9.2012 Doksy - CZ doksy2012
nová bystřice 2012 123.)dřevo 16.-25.8.2012 Nová Bystřice - CZ
122.) dřevo 13.7.-3.8.2012 Monchique - P monchique 2012
pori 2012 121.)dřevo 25.6.-1.7.2012 Pori - F
120.) písek 5.-17.6.2012 Brno - CZ brno 2012
petynka 2012 119.) dřevo 24.-28.4.2012 Petynka Praha - CZ
118.) písek 19.3. - 1.4. Rugen - D rugen 2012
harfa 2011 117.)5.2.2012 soutěž ledoví politici - 2. místo
116.) 2. - 9.12.2011 betlém Žilina - SK žilina 2011
zwolle 2011 115.)18. - 30.11.2011 Zwolle - NL
bogota2011 114.) 23.9 - 9.10.2011 Bogota - Kolumbie bogota2011
113.)19.9.2011 Starý Harcov starý harcov 2011
doksy 2011 112.)7.-10.9.2011 setkání Doksy
nitra2011 111.) 27.6.- 1.7.2011 GoldenSandFestival písek Nitra - SK nitra2011
110.) 25.5. - 27.5.2011 dřevo Dlaskův statek - Turnov turnov 2011
rugen 2011 109.)5.-19.4.2011 písek Rugen - D
108.) 26.11. - 2.12.2010 led Maastricht - NL maastricht 2010
roermond 2010 107.)13. - 25.11.2010 led Roermond - NL
106.) 16. - 19.9.2010 Starý Harcov - Liberec starý harcov 2010
doksy 2010 105.)8.-12.září 20010 setkání řezbářů Máchovo muzeum - Doksy
olomouc 2010 104.) 25.8.-31.8.2010 Olomouc - 10. výročí zapsání Sloupu Nejsvětější Trojice na seznam UNESCO - akce Radkova ZDE olomouc2010
103.) 20.-24.8.2010 Golden sand festival - Olomouc Olympia olomouc 2010
brno 2010 102.)25.-27.6.2010 dřevo Noviny pod Ralskem
101.)1.-12-6.2010 písek Hoensbroek - Holandsko hoensbroek10
100.) 27.-30.5.2010 dřevo Turnov - Dlaskův statek
99.) květen - červenec výstava Artkolegia v Televizním klubu Rohlík - Kavčí hory
brno 2010 98.)3.-15.5.2010 Golden sand festival - Brno Futurum
97.)16.4. - 1.5.2010 písek Roermond - Holandsko roermond 2010
krásná lípa 2010 96.) 30.3. - 3.4.2010 Krásná Lípa písek a Nový Bor sklo krásná lípa 2010
95.)6.-20.11.2009 ledy Roermond - Holandsko roermond 2009
sopotnice 2009 94.) 1.11.2009 odhalení ducha lesa a víl - Sopotnice sopotnice 2009
93.) říjen 2009 - duben 2010 výstava Artkolegia ve Chvalské tvrzi - Horní Počernice
doksy 2009 92.)3.-5.září 2009 setkání řezbářů Máchovo muzeum - Doksy
91.) 13.8.2009 ČT2 ostravské televizní studio čas 7:40 - 7:50
ČT Týden v regionech čas 22:30 - 25:50
dobré ráno 2009
nová bělá 2009 90.)1.8.-14.8.2009 Nová Bělá, dřevo - hudba
89.) 24.6.-4.7.2009 Gdaňsk - Polsko gdaňsk 2009
turnov 2009 88.)18.-21.6.2009 Turnov
87.) červen - srpen 2009 výstava Artkolegia ve Vídni - Spittelbergu
86.) 6. - 12.06.2009 písek Den Hague - Holandsko den hague 2009
oberhausen 2009 85.) 21.-30.5.2009 písek Oberhausen - Německo oberhausen 2009
84.) květen 2009 výstava Artkolegia v Golfklubu Klánovice
donghae09
donghae09 83.) 6.-17.5.2009 soutěž písek Jižní Korea - s Kubou donghae09
galerie pre 2009 82.) 4.-27.5.2009 výstava Galerie PRE Praha s Janem Brabencem a Bobem Hochmanem galerie pre 2009
81.) 13.-28.4.2009 písek Texel- Holandsko texel 2009
80.) 1.-30.4.2009 výstava Artkolegia v pasáži Černá růže
79.) 23.11.-5.12.2008 ledy Zwolle- Holandsko zwolle 2008
brémy 2008 78.)9.-21.11.2008 ledový festival Brémy - Německo
77.) 1.-5.10.2008 workshop Artkolegia, výstava 1.10.2008 - 31.3.2009 - nádvoří Klementina Praha klementinum 2008
doksy 2008 76.)6.-8.9.2008 2008 - 23. setkání řezbářů Máchovo muzeum Doksy
75.)18.-24.8.2008 sochařská akce v rámci dudáckého festivalu Strakonice
SCHVÁLNĚ - KDO POZNÁTE ZEVLUJÍCÍ KOLEGY
strakonice 2008
noordwijk 2008 74.)12.-19.7.2008 soutěž pískových soch Noordwijk - Holandsko
73.) 29.6. - 5.7.2008 řezbářské sympozium Polerady polerady 2008
patriot 08 72.)červen - srpen 2008 výstava v Patriotu patriot 08
valladolid08
valladolid08 71.)9.-15.6.2008 Soutěž - pískové sochy Valladolid - Španělsko valladolid08
wijnegem08 70.)23.-29.5.2008 15 let ochoďáku Wijnegem Antwerpy - Belgie wijnegem08
xanten 2008 69.) 29.4. - 9.5.2008 Soutěž sochy pískové Xanten - Německo - s Radkem
68.) 18. - 30.1.2008 Ledový festival Berlín - Německo berlin 2008
madrid 2007 67.) 8. - 22.11.2007 Ledový festival Madrid - Španělsko
čína zhoushan 2007 66.)16. - 30.9.2007 soutěž dvoučlených národních týmů Zhousan - Čína - s Kubou čína zhoushan 2007
65.)6. - 9.9.2007 setkání řezbářů v Doksech - Máchovo muzeum doksy 2007
rozhlas 2007 64.)3.8.2007 13:00 - 14:00 ČRo 2 Praha MP3
63.)9. - 22.7.2007 3. letní řezbářské sympozium v Nové Bystřici nová bystřice 2007
travemunde 2007 62.) Pískový festival v Travemunde - Německo 24.6. - 8.7.2007
dlaskův statek 2007 61.)13. - 17.6.2007 setkání řezbářů na Dlaskově statku dlaskův statek 2007
60.)27.4. - 20.5.2007 pískový festival Haarlemmermeer - Holandsko haarlemmermeer 2007
oviedo 2007 59.)20.1. - 1.2.2007 ledový festival Oviedo - Španělsko oviedo 2007
eindhoven 2006 58.) Ledový festival Eindhoven Holandsko 25.11.-7.12.2006
57.)10. - 21.11.2006 ledový festival Brugge - Belgie brugge 2006
špania dolina 2006 56.) 19. - 25.9.2006 malířské a sochařské sympozium - Špania dolina - Slovensko
55.)14. - 17.9.2006 1. Plzeňské pískování plzeň 2006
doksy 2006 54.) 7.9. - 10.9.2006 setkání řezbářů v Doksech - Máchovo muzeum
53.)24. - 30.7.2006 2. letní řezbářské sympozium v Nové Bystřici
viz vysílání ČT, čas 51:40 - ZDE
nová bystřice 2006
lokken 2006 52.)20.6. - 1.7.2006 pískový festival Lokken - Dánsko 2006
51.)6. - 18.6.2006 pískový festival Great Yarmouth - Anglie great yarmouth 2006
mariánské lázně 20065 50.)12.5. - 19.7.2006 výstava Mariánské Lázně 2006
49.)1. - 14.12.2005 ledový festival Leiden - Holandsko leiden 2005
brugge 2005 48.)11. - 22.11.2005 ledový festival Brugge - Belgie
47.)4. - 9.11.2005 ledový festival Oberhausen - Německo oberhausen 2005
hamburk 2005 46.)20.10. - 2.11.2005 ledový festival Hamburk - Německo
45.)12.9. - 18.9.2005 výtvarnické sympozium Györujbarát - Maďarsko györujbarát 2005
doksy 2005 44.) 8.9. - 11.9.2005 setkání řezbářů v Doksech - Máchovo muzeum
43.)15.8. - 21.8.2005 Letní řezbářské sympozium v Nové Bystřici nová bystřice 2005

42.)Výstava Art kolegium Pražská věž Mělník 1.7. - 14.8.2005

travemunde 2005 41.) 26.6. - 10.7.2005 pískový festival Travemunde - Německo
40.) 19.6. - 25.7.2005 pískový festival Marielyst - Dánsko marielyst 2005
litovel 2005 39.) 12.6. - 18.6.2005 sochařský plenér v Litovli
38.) 8.6. - 12.6.2005 setkání řezbářů v Turnově - Dlaskův statek dlaskův statek 2005
neugersdorf 2005 37.) 4.6.2005 dřevařské trhy Neugersdorf
36.) 1.6. - 3.6.2005 setkání řezbářů v Raspenavě raspenava 2005
veltrusy 2005 35.) 11.5 - 15.5.2005 pracovní setkání Art kolegia zahrada zámku Veltrusy
34.) Výstava Art kolegium Zámek Veltrusy 16.4. - 30.6.2005 veltrusy 2005
pinerolo 2005 33.) Mezinárodní festival Pinerolo - Itálie 1. a 7. místo 19.-20.2.2005 pinerolo 2005
eindhoven 2004 32.) Ledový festival Eindhoven Holandsko 18.11.-2.12.2004
31.) Ledový festival Oberhausen Německo 3.11.-17.11.2004 oberhausen 2004
letňany 2004 30.) Prodejní výstava se Standou Pokorným v Letňanech 7.10.-10.10.2004
zittau 2004 29.) Mezinárodní setkání výtvarníků Zittau 15.9. - 19.9.2004.
28.) Mezinárodní setkání Krásná Lípa 1. - 11.9.2003 krásná lípa 2004

27.) Řezbářské symposium Doksy - muzeum 2.-4.9.2004.

zeebrugge 2004 26.) Pískový festival Zeebrugge Belgie 28.6. - 16.7.2004
25.) Setkání řezbářů - Raspenava 31.5. - 4.6.2004. raspenava 2004
desná 2004 24.) 3. Dřevosochání Desná 17.- 22.5.2004.
lübeck 2003 23.) Ledový festival Lübeck Německo 28.11.-9.12.2003
21.)-23.) viz poslední článek stránky MF DNES ZDE
brugge 2003 22.) Ledový festival Brugge Belgie 15.-26.11.2003
eindhoven 2003 21.) Ledový festival Eindhoven Holandsko 30.10.-13.11.2003
 gotha 2003 20.) Kovářské a řezbářské symposium Gotha - Německo 3. - 5.10.2003. Fotografie z 4.10.

19.) Řezbářské symposium Doksy - muzeum 18.-21.9.2003.

donínsky mlýn 2003 18.) Mezinárodní setkání Hrádek nad Nisou - Donínský mlýn 1. - 14.9.2003 fotografie
chodovská tvrz 2003 17.) Chodovská tvrz 29.7.-31.8.2003 art-kolegium - výstava
klánovice 2003 16.) Mezinárodní setkání pod společným nebem 29.6. - 5.7.2003 klánovice 2003
desná 2003 15.) 2. Dřevosochání Desná 26.5.-1.6.2003
kaple 2003 14.) Výstava s Honzou Švadlenkou v Kapli sv. Jana Nepomuckého na Jungmannově náměstí v Praze 23.4.-14.5.2003 kaple 2003
fidlovačka 2002 13.) Dřevěné vánoce na Fidlovačce 2002 - 5.12.2002 - 5.1.2003
dolní počernice 2002 12.) Letní slavnosti v Dolních Počernicích 21.9.2002 s Dědkem Ivanem Šmídem

11.) Ateliér pod širým nebem 2002 - v Platýzu na Národní třídě 26.6.-30.6.2002.

 hohenberg 2002 10.) Kultursynthese Hohenberg 2002 Rakousko 17.6.-23.6.2002.www.kultursynthese.at.tf

9.) Výstava ve výstavním sále okresního muzea Českého ráje 14.6-7.7.2002.

8.) 7. řezbářské symposium Turnov 12.-16.6..2002.

herzberg 2002 7.) Pracovní akce Herzberg v Německu 29.4. - 5.5.2002.

6.) Výstava v Glasscentru Kamenického Šenova 16.3. - 16.6.2002.

fidlovačka 2001 5.) Výstava na Fidlovačce pořádaná nadací Fidlovačka 4.12.2001 - 4.1.2002. fidlovačka 2001

4.) Výstava v rakouském Riedu 1.9. - 9.9.2001.

3.) Výstava v tureckém Izmiru 26.8 - 3.9.2001.

platyz 2001 2.) Setkání řezbářů v Ateliéru pod širým nebem - v Platýzu na Národní třídě, poslední týden před prázdninami 2001. platyz 2001
den stromu 2000 1.)V říjnu 2000 jsem s radostí přijal pozvání Martina Patřičného k účinkování na jeho Dni stromu v Národním muzeu. Práce v těchto prostorách, v této atmosféře je nezapomenutelná.